Kurs Alfa ZAWIESZONY

Drodzy Państwo z przyczyn wszystkim dobrze znanych, dla bezpieczeństwa nas wszystkich i odpowiedzialności postanowiliśmy przełożyć Kurs Alfa (klasztor) w czasie.
Gdy sytuacja w naszym kraju się uspokoi na pewno wrócimy i poinformujemy o tym wszystkich którzy już się zapisali.
Jeżeli byłeś już na pierwszym spotkaniu proszę napisz wiadomość do organizatora (wspolnotawdrodze@milosierdzia.pl) z numerem kontaktowym a poinformujemy Cię o ponownym starcie Kursu.

Styczniowe DROGOWSKAZY

Serdecznie zapraszamy po małej przerwie, na kolejne spotkanie z cyklu Drogowskazy. Już 27 stycznia po Mszy Świętej o godzinie 18:00 w parafii św. Antoniego w Ostrołęce, konferencję powie ks. Zbigniew Skuza.

Spotkanie opłatkowe.

W najbliższy poniedziałek 30.12.2019r spotykamy się po Mszy Świętej o godzinie 18:00 w salce Domu Seniora przy parafii św. Antoniego z Padwy w Ostrołęce, by zlożyć sobie życzenia i podzielić się opłatkiem. Naszym zwyczajem jest, że każdy przynosi coś smacznego na wspólny stół do którego zasiądziemy po złożeniu życzeń. Serdecznie zapraszamy wszystkich wspólnotowiczów, osoby które uczestniczyły w Kursach Alfa oraz każdego kto czuje się zaprzyjaźniony z naszą wspólnotą.

Grono odpowiedzialnych wraz z opiekunem duchownym ks. Łukaszem Gołaszewskim.

Otwarte spotkanie wspólnotowe.

W najbliższy poniedziałek 28.10.2019 roku rozpoczynamy cykl spotkań pod nazwą DROGOWSKAZY. Są to otwarte spotkania naszej wspólnoty, na które zapraszamy gościa specjalnego, aby wygłosił dla nas konferencję. Na takie spotkanie może przyjść każdy, wstęp jest wolny. Spotkania rozpoczynają się Mszą Świetą o godzinie 18.00 w parafii św. Antoniego z Padwy w Ostrołęce.
ZAPRASZAMY!

Wieczór skupienia

Parafia NNMP (FARA) zaprasza na X Wieczór Skupienia i uwielbienia prowadzony przez wspólnotę GUADELUPE z Lublina pod hasłem „…. czystość po Bożemu”
05 października 2019r (sobota) o godz. 19.15
😊😊😊😊😊😊😊😊😊